O nas

Wiarygodność
Profesjonalizm
Zrozumienie
Pomoc

Kim jesteśmy?

Centrum Terapii Gra W Klasy to przestrzeń powstała w wyniku pasji, chęci pomocy i doświadczenia zawodowego. Pełni rolę kompleksowych usług w zakresie poradnictwa psychologicznego i pedagogicznego, terapii, diagnostyki, edukacji oraz postdiagnostycznych rozwiązań.

Syntonia jest prywatną placówką świadczącą profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Pomagamy dorosłym, młodzieży, rodzinom i dzieciom, seniorom. Świadczymy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, coachingową, doradztwo zawodowe oraz psychodietetyczną.

Design YourSelf oferuje warsztaty i szkolenia dla firm, placówek, szkół, osób zainteresowanych samorozwojem oraz jedyną w Lublinie coachingową szkołę języków obcych.

Głównym założeniem centrum jest niesienie pomocy w sposób holistyczny, obejmujący różne sfery i obszary życia. Cel jaki sobie wyznaczamy to profesjonalizm, zrozumienie oraz kompleksowa pomoc.

Założycielka SYNTONII

Lidia Chochorowska

Psycholog, pedagog, opiekun dziecięcy oraz psychodietetyk. Interesuje się psychodydaktyką, psychologią rozwojową dzieci i młodzieży. Obecnie jestem na studiach doktoranckich. Gdy myślę o swoim czasie wolnym to preferuje aktywny wypoczynek, głównie wycieczki rowerowe. Cieszę się możliwością przeczytania dobrej książki i uwielbiam odkrywać różnorodność w kinie. Jestem miłośniczką natury i zwierząt. Interesuje się tematyką zdrowia, odżywania oraz naturalnych kosmetyków.